Зворник и ОЕБС настављају сарадњу

Зворник, 14.02.2018. године

Зоран Стевановић, градоначелник града Зворник састао се данас са Карл Јорсеном (Karl Jorssen), шефом канцеларије ОЕБС-а у Тузли. Јорсен и сарадници дошли су у редовну посјету Зворнику, једну од локалних заједница у којима ОЕБС дјелује.

Градоначелник Стевановић истакао је да Зворник и његови грађани редовно се укључују у активности које реализује ОЕБС Мисија у БиХ. „Активности које ће имати позитивне ефекте на развој наше заједнице, а грађани добити могућност да унаприједе своја знања и вјештине свакако су добро прихваћене. Моји сарадници врло радо се одазивају на све позиве ОЕБС-а и других међународних организација, чији рад се заснива на промоцији позитвиних вриједности,“ истакао је Зоран Стевановић, градоначелник Зворника.

Мисија ОЕБС-а у БиХ наставиће да реализује активности из различитих области на подручју града Зворник.