„Зворнички котлић“ окупио 20 екипа

Зворник, 06.08.2018. године

На „Зворничком котлићу“, који је јуче одржан на градској плажи у Зворнику,учествовало је 20 екипа које су спремале рибљу чорбу за грађане у количини од око 200 порција.

Начелник одјељења за привреду, пољопривреду и друштвене дјелатности града Зворника Милан Цвјетиновић отворио је ово традиционално дружење које се већ 16 година одржава у оквиру „Зворничког љета“.

Он је додао да су на „Зворничком котлићу“ учествовале екипе из Бијељине, Тузле, Лознице, Шапца, Малог Зворника и Зворника.

Цвијетиновић је нагласио да се, осим спремања рибље чорбе, учесници „Зворничког котлића“ друже и размјењуну искуства.

Домаћин „Зворничког котлића“ било је Спортско риболовно удружење „Бистро“ које је, како је Цвијетиновић нагласио, врло активно у порибљавању Дрине и које је заштитник ове ријеке од дивљег риболова.