nesreca-printscreen (1)

UDES U NOVOM PAZARU Dok su prelazile ulicu vozač velikom brzinom POKOSIO MAJKU I ĆERKU

nesreca-printscreen (1)Foto: Facebook, Glas Pazara / screenshot

Novopazarska policija uhapsila je S. E. (24) zbog sumnje da je u naselju Selakovac u Novom Pazaru automobilom udario ženu i devojčicu koje su prelazile ulicu, nezvanično saznaje “Blic”.

Zbog sumnje da je počinio teško delo protiv bezbednosti saobraćaja njemu je, po nalogu nadležnog tužioca, određeno zadržavanje do 48 sati.

Ubrzo nakon udesa, društvenim mrežama počeo je da kruži snimak na kojem se vidi kako beli automobil, krećući se velikom brzinom, udara ženu i devojčicu, za koje se pretpostavlja da su majka i ćerka.

Pročitajte još:

SUDAR KOD ADE CIGANLIJE Auto uleteo na pešačko ostrvce, POVREĐENI MAJKA I TROJE DECE (VIDEO)

DVE SAOBRAĆAJKE U ROKU OD POLA SATA Automobil udario dečaka (9) na Zrenjaninskom putu, devojka oborena na Novom Beogradu

Od siline udarca, žena je odbačena uvis, a potom nekoliko metara u stranu, dok je devojčica prošla sa lakšim povredama.

Povređenoj ženi je ukazana pomoć u novopazarskoj Opštoj bolnici nakon čega je hitno prebačena u Klinički centar u Kragujevcu.

<!–

Notification trigger paragraph test