Зворник, 27.11.2017. године
Објављен Јавни позив по пројекту „Интегрисана социо-економска подршка жртвама мина у БиХ“

Град Зворник  један је од 11 градова и општина у Републици Српској и Федерацији БиХ који је обухваћен двогодишњим пројектом „Интегрисана социо-економска подршка жртвама мина у БиХ“ чији је циљ да обезбједи економску и социјалну подршку за 200 жртава мина и њихових породица.

По овом пројекту невладина организација „Ворлд вижн“ (World Vision) у партнерству са Организацијом ампутираца УДАС Републике Српске, те у сарадњи са локалним заједницама укљученим у пројекат и БХ МАЦ-ом расписала је Јавни позив за додјелу економске подршке за жртве мина у обухваћеним општинама и градовима међу којим је и град Зворник.

У Зворнику обрасци за пријаву могу се преузети и попуњени предати у Шалтер сали Градске управе Зворник на шалтеру бр.1, а потребне информације могу се добити преко интернет адресе [email protected], те телефона бр. 056/232-216 (Биљана Милић) и 065/881414 (Дејан Галић).

Јавни позив је отворен закључно са 15. децембром до 15:00 часова, а постављен је на огласној табли у Градској управи Зворник, те на интернет страницама, www.udas.rs.ba i www.bhmac.org.

Све информације доступне су на интернет сајту  www.worldvision.ba ( интернет адресе: [email protected]; [email protected] и тел.бр. 063/776-690 и 063/694-192) и www.udas.rs.ba ([email protected] и тел.бр. 051/437-488 и 065/531-357)

Укупна вриједност пројекта је 388.830 евра, а финансира га Европска Унија са 90 посто, те „Врлд Вижн“ Аустрија и обухваћени градови и општине са 10 посто. Проводи га „Врлд Вижн“ у партнерству са Организацијом ампутираца УДАС Републике Српске.

Јавни позив ћирилица.doc

Јавни позив латиница.doc