Gradonačelnik potpisao ugovore za dva infrastrukturna projekta vrijednosti 110.000 KM

13.12.2019. godine

Gradonačelnik Zvornika Zoran Stevanović potpisao je sa vršiocem dužnosti direktora Republičkog sekretarijata za raseljena lica i migracije Markom Aćićem ugovore o dodjeli 110.000 KM za dva projekta razvoja i izgradnje infrastrukture.

Gradonačelnik je rekao je da se ugovori odnose na asfaltiranje puta u mjesnoj zajednici Baljkovica gdje žive raseljena lica srpske nacionalnosti i asfaltiranje dijela puta u mjesnoj zajednici Klisa gdje žive povratnici Bošnjaci, odnosno mjesnoj zajednici Malešić, putni pravac koji spaja te dvije mjesne zajednice.

„Realizacija ovih projekata doprineće stvaranju kvalitetnijih uslova za život u ovim mjesnim zajednicama i bolje veze sa jednim značajnim prostorom grada Zvornika. Projekti će biti realizovani već početkom građevinske sezone naredne godine – rekao je gradonačelnik Stevanović.

Grad Zvornik je za ova sredstva aplicirao u Republičkom sekretarijatu za raseljena lica i migracije.