Gradonačelnik potpisao ugovore za dva infrastrukturna projekta vrijednosti 110.000 KM

Gradonačelnik potpisao ugovore za dva infrastrukturna projekta vrijednosti 110.000 KM

13.12.2019. godine

Gradonačelnik Zvornika Zoran Stevanović potpisao je sa vršiocem dužnosti direktora Republičkog sekretarijata za raseljena lica i migracije Markom Aćićem ugovore o dodjeli 110.000 KM za dva projekta razvoja i izgradnje infrastrukture.

Gradonačelnik je rekao je da se ugovori odnose na asfaltiranje puta u mjesnoj zajednici Baljkovica gdje žive raseljena lica srpske nacionalnosti i asfaltiranje dijela puta u mjesnoj zajednici Klisa gdje žive povratnici Bošnjaci, odnosno mjesnoj zajednici Malešić, putni pravac koji spaja te dvije mjesne zajednice.

„Realizacija ovih projekata doprineće stvaranju kvalitetnijih uslova za život u ovim mjesnim zajednicama i bolje veze sa jednim značajnim prostorom grada Zvornika. Projekti će biti realizovani već početkom građevinske sezone naredne godine – rekao je gradonačelnik Stevanović.

Grad Zvornik je za ova sredstva aplicirao u Republičkom sekretarijatu za raseljena lica i migracije.