Uhapšen Zvorničanin za kojim je raspisana potjernica

Uhapšen Zvorničanin za kojim je raspisana potjernica

ZVORNIK – Pripadnici zvorničke Policijske uprave uhapsili su muškarca čiji su inicijali R.G. iz Zvornika za kojim je raspisana centralna potjernica i pet raspisa o traganju zbog krivičnih djela protiv imovine i krivičnog djela ugrožavanje javnog saobraćaja, saopšteno je danas iz ove uprave.

R.G. je uhapšen juče na osnovu centralne potjernice Osnovnog suda Banjaluka, kao i raspisa o traganju policijskih stanica za bezbjednost saobraćaja Zvornik, Vlasenica, Prnjavor, Laktaši, te Policijske uprave Široki Brijeg.

U toku je kriminalistička obrada nakon čega će policijski službenici preduzeti dalje mjere pod nadzorom Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

 

Pročitajte više na: Nezavisne Novine

Share This Post

Loading...