U Banjoj Luci uhapšen muškarac zbog niza krađa i prevara

Kategorija: Klix.ba

R.N. se sumnjiči da je izvršio krivično djelo falsifikovanje isprave, na način da je napravio lažnu vozačku dozvolu i ličnu kartu Bosne i Hercegovine i ličnu kartu Republike Srbije, a sve na ime Mihailo Milivojac.

Predstavljajući se kao Mihailo Milivojac izvršio je i krivično djelo prevara, na način da je iznajmio stan od oštećene osobe, ne plativši najam. Iz navedenog stana je ukrao televizor čime je počinio krivično djelo krađa. Za R.N. je od strane Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i Osnovnog suda Bijeljina bilo raspisano šest potraga zbog počinjenih krivičnih djela prevara.

O navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banja Luka. Osumnjičeni je nakon završene kriminalističke obrade, predato u Okružni centar Sudske policije Banja Luka.

Policijska uprava Banja Luka, apeluje na sve građane da ukoliko su na bilo koji način oštećeni od strane osumnjičenog da obavijeste najbližu policijsku stanicu ili pozivom na brojeve telefona 122 ili 051/337-201.

Share This Post

Loading...