PDP: Trebalo je samo dva dana da SNSD prekrši zaključke

Kategorija: Klix.ba

„Trebalo je samo dva dana da SNSD prekrši zaključke koje je predložio njihov lider Milorad Dodik na sastanku parlamentarnih stranaka iz RS-a kod predsjednice RS-a Željke Cvijanović i ipak učestvuje u odlučivanju u institucijama BiH. I glasanje protiv u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH je učestvovanje u odlučivanju i na ovaj način su još jednom pokazali nedosljednost, da ne drže ni do riječi, ni do svog potpisa“, saopćili su.

Oni dodaju da „ako uzmemo u obzir samo period od Opštih izbora 2018. godine, svih prekršenih obećanja o djelovanju u Sarajevu, po ko zna koji put se nameće pitanje o ozbiljnosti i dosljednosti ove stranke“.

Delegati SNSD-a u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH danas su glasali protiv svih tačaka dnevnog reda na sjednici državnog organa zakonodavne vlasti. Na ovaj način SNSD-ovi delegati su, destruktivno, ali ipak učestovali u odlučivanju.

Share This Post

Loading...