Hit ponuda u Srbiji: Mercedes za 83 evra

BEOGRAD – Republička direkcija za imovinu (RDI) Srbije oglasila je prodaju 120 putničkih i teretnih vozila koja se nude u „viđenom stanju“.

Vozila se nalaze u nekoliko magacina Poreske uprave u Nišu, Ravnom selu i Kragujevcu, dok je jedan „mercedes“ iz 1984. „parkiran“ u Kljajićevu, a „Zastava“ u Pančevu.

Rok za podnošenje ponuda je 20. februar, a pravo učešća na oglasu imaju sva pravna i fizička lica koja ispunjavaju uslove oglasa i koja uplate depozit u visini od 5.000 dinara za svaku pokretnu stvar za koju se ponuda podnosi, do 19. februara.

Najnižu početnu cijenu od 83 evra ima „mercedes 190“, iz 1984. godine, dok je na listi najskupljih autobus iste marke iz 1990. godine, čija je početna cijena 16.971 evro.

Javno otvaranje prispjelih ponuda biće 21. februara u prostorijama Republičke direkcije za imovinu u Beogradu, prenosi „Telegraf.rs“.

Pročitajte više na: Nezavisne Novine