U lutkarskom kazalištu pogledajte priču o snalažljivom mačku

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U subotu 25. svibnja u dvorani Lutkarskog kazališta Mostar igrat će se predstava „Mačak u čizmama“. Predstava će biti odigrana u redovnom terminu u 11 sati i poslijepodne u 18 sati. Ulaznice su u prodaji sat vremena prije početka predstave.

Dobro poznata priča o snalažljivom mačku, o tome kako lukavošću možemo savladati probleme s kojima se susrećemo u životu. U današnjem svijetu kada su djeci servirana sva rješenja ova priča pomaže u razvijanju njihove mašte i snalažljivosti.

Priča je protkana ljubavlju i prijateljstvom, ono što u današnje vrijeme nedostaje.

Igraju: Jadranka Popović Miljko, Ivan Nevjestić, Tibor Oreč, Marta Haubrich

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...