Proglašeno pet najboljih takmičara

Karate klub „Bugojno“, najstariji i najtrofejniji klub iz porodice borilačkih sportova u Bugojnu, predstavio je redovne rezultate svojih takmičara ostvarene tokom jedne takmičarske godine.

U prošloj godini karatisti „Bugojna“ osvojili su četiri medalje na državnom i isto toliko na federalnom prvenstvu. Po riječima predsjednika kluba Rašida Tihaka, koji je prezentirao rezultate, članovi kluba su osvojili i 74 medalje na takmičenjima u Kantonalnoj ligi, te 76 medalja na međunarodnim i državnim turnirima.

Boje reprezentacije na Mediteranskom i Balkanskom prvenstvu nosilo je pet članova. Za najuspješnije takmičare kluba u prošloj godini proglašeni su Larisa Zaimović, Amar Tihak, Amna Kaharević, Amna Dlakić i Jan Vidović.

Takmičari koji su polagali za viša zvanja

Pročitajte više na: Dnevni Avaz Vijesti

Share This Post

Loading...