Mostar: Novim sadnicama odlučili ‘stati u kraj’ neodgovornom parkiranju

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Djelatnici J.P. Parkovi prije nekoliko dana u Ulici hrvatske mladeži su na zahtjev stanara uklonili postojeću zelenu ogradu postavljenu duž ceste i postavili nove sadnice, rečeno je za Bljesak.info iz ovog poduzeća.

Foto: Bljesak.info / Na zahtjev stanara uklonjena postojeća zelena ograda

“Prema zahtjevu stanara iz nekoliko ulaza u ovoj ulici djelatnici komunalnog poduzeća Parkovi u petak su uklonili postojeće sadnice i sada su postavljene nove. Uz rub pločnika postavljene su sadnice ukrasnog bilja, a iza zgrade zasađeno je nekoliko drveća“, rekla je Milica Dragan, tehnička rukovoditeljica u Parkovima.

Stanari su zatražili postavljanje novih sadnica ne samo zbog uređenja svoga dvorišta nego i dijelom sprječavanja parkiranja na ionako zapuštenim zelenim površinama.

Foto: Bljesak.info / Uz rub pločnika bit će postavljene sadnice ukrasnog bilja

“Stanari planiraju podnijeti zahtjev za uređenjem i ostatka dvorišta. Nadaju se da bi tako mogli spriječiti neodgovorno parkiranje. Čim se njihov zahtjev odobri djelatnici Parkova izaći će na teren“, rekla je.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...