U Kočerinu posljednja akcija darivanja krvi u 2019. godini

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Foto: Crveni križ Široki Brijeg / Detalj s akcije darivanja krvi u Kočerinu 10. travnja 2019.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi održat će se u srijedu, 4. prosinca 2019. godine, od 9:00 do 11:00 sati u župnoj dvorani u Kočerinu.

Riječ je u 14., posljednjoj, darivanja krvi u 2019. godini koju organizira Crveni križ Grada Širokoga Brijega u suradnji s Transfuzijskim centrom Sveučilišne kliničke bolnice Mostar, a pod pokroviteljstvom Grada Širokoga Brijega.

Svim darovateljima osiguran je obrok zahvale.

“Molimo darovatelje da ponesu iskaznicu dobrovoljnog darovatelja krvi te osobnu iskaznicu, a ukoliko ne posjedujete iskaznicu dobrovoljnog darivanja krvi, akciji možete pristupiti uz predočenje osobne iskaznice“, navode iz širokobriješkog Crvenog križa.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...