Hebibović van terena do kraja sezone

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Vezni igrač Sarajeva Anel Hebibović bit će odsutan s terena najvjerojatnije do kraja sezone.

Hebibović se teško ozlijedio na proteklom gradskom derbiju sa Željezničarom, zbog čega je prinudno zamijenjen u 28. minuti. Urađenom magnetnom rezonancom utvrđeno je da se radi o puknuću ligamenata desnog koljena, što je ozljeda koja zahtijeva duži oporavak.

“MRI koljena od jučer je nažalost potvrdio da se radi o pucanju prednjeg križnog ligamenta i vanjskog kolateralnog ligamenta manjeg stupnja. U narednim danima bit će urađena artroskopska rekonstrukcija prednjeg križnog ligamenta, a predviđeno odsustvo s terena je minimalno pet i pol mjeseci“, istaknuli su iz medicinskog tima FK Sarajevo.

Anel Hebibović je ove sezone za FK Sarajevo odigrao ukupno 20 utakmica u svim natjecanjima, te upisao četiri gola i tri asistencije. Član Bordo kluba je od ljeta 2015. godine, kada je stigao iz FK Velež, priopćeno je iz FK Sarajevo.

 

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...