„DECA GLADNA, ŠTA BISTE VI UČINILI?“ Ispovest čoveka koji robija zbog SEČE TRI METRA DRVA

Fikret DedicFoto: Avaz / RAS Srbija

Fikret Dedić, otac troje dece Bužima, trenutno robija u bihaćkom zatvoru Luke zbog krađe drva.

Osuđen je na pet meseci i 27 dana zatvora. Javnosti je postao poznat nakon što su procurile fotografije Fikretovog emotivnog rastanka od desetogodišnje ćerke, nakon čega je otišao na služenja zatvorske kazne.

OSUĐEN NA ŠEST MESECI ZBOG KRAĐE TRI METRA DRVA Fikret poručuje da će izdržati, porodicu obilaze mešetari i traže 1.000 evra

„SAMO DA SE TATA VRATI“ Otišao na robiju zbog SEČE DRVA da bi PREHRANIO PORODICU (VIDEO)

„ZA TU SEČU ZARADIO JE SAMO 10 EVRA!“ Ispovest supruge čoveka koji je ZBOG TRI METRA DRVA u zatvoru

Dedić je prvi put progovorio za neki medij ispred kamere u emisiji „Bez izgovora“.

– Deca trebaju u školu, a nemaš para da kupiš jednu olovku običnu, da kupiš svesku… Torba, nema je ispod 20 maraka… A gde su obuća, odeća, knjige izađu stotinjak maraka. Svaki dan treba marka za sendvič. Šta biste vi učinili na mom mestu, a ne radim nigde – rekao je, između ostalog, Dedić, prenosi Srpskainfo.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post

Loading...