Advent u Ljubuškom: Mjesto za fotografiju i druženje

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Foto klub Fokus Ljubuški poziva na izložbu fotografija, druženje i fotografiranje na Adventu u Ljubuškom koje će se održati u srijedu, 4. prosinca s početkom u 19:30 sati na Trgu dr. Franje Tuđmana iza zgrade Gradske uprave.

Od brojnih lokacija za fotografiranje koje vas očekuju ove godine na manifestaciji „Advent u Ljubuškom“ članovi Foto kluba Fokus Ljubuški su izdvojili neke na kojima će vas čekati i pokloniti vam savršenu fotografiju koja će utjeloviti blagdanski duh i bajku božićnog Ljubuškog.

Iz Fokusa navode da je dovoljno samo pozirati ispred njihovih objektiva, oni će zatim izraditi i pokloniti fotografije svima koji se prepuste njihovom objektivu i tako napraviti uspomenu na poseban zimski trenutak u Ljubuškom.

Dođite na Advent u Ljubuškom, napravit ćemo mjesto za fotografiranje i fotografirati vas onako kako poželite, poručuju Fokusovci.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...