Sarajevska policija uhapsila muškarca koji je u stanu skrivao osam kilograma droge

Kategorija: Klix.ba

Na osnovu naredbe Općinskog suda u Sarajevu izvršen je pretres stana koji A.P. koristi.

Pronađena je puna torba u kojoj e bilo oko 4,3 kilograma suhe zeljaste materije koja asocira na opojnu drogu marihuanu, pet kesa sa oko 3,4 kilograma materije koja asocira na opojnu drogu amfetamin, dva paketića sa materijom koja asocira na opojnu drogu amfetamin (oko 78 grama), dva paketića sa suhom zeljastom materijom koja asocira na opojnu drogu marihuanu, 23 tabelete i dvije digitalne vage.

Nakon završene kriminalističke obrade, A.P. je predat u nadležnost Kantonalnom tužilaštvu Kantona Sarajevo.

On se tereti za krivično djelo Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Share This Post

Loading...