Prevara u Banjaluci: Zbog magije ostala bez 25.000 KM

Prevara u Banjaluci: Zbog magije ostala bez 25.000 KM

​BANJALUKA – Banjalučka policija traga za nepoznatom djevojkom koja je ukrala 25.300 KM od žene na čija je vrata pokucala i rekla da će iz njene kuće ubrzo neko umrijeti, te da ona može skinuti tu magiju uz naplatu usluge.

„Oštećena je iznijela novac u iznosu od oko 25.300 KM. Nakon toga nepoznata djevojka je zatražila od oštećene da joj donese potrebne stvari za skidanje magije, a potom iskoristila njeno odsustvo i udaljila se u nepoznatom pravcu“, navedeno je u saopštenju PU Banjaluka.

Policijski službenici, Policijske uprave Banjaluka, preduzimaju sve mjere i radnje na pronalasku izvršioca krivičnog djela „Prevara“.

O svemu je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, a slijedi i podnošenje izvještaja zbog počinjenog krivičnog djela.

Iz policije apeluju na sve građane da čuvaju svoju imovinu, te da zaštite sebe od ovakvih i sličnih krivičnih djela.

 

Pročitajte više na: Nezavisne Novine

Share This Post

Loading...