Snajper uperen u Vučića na još jednoj naslovnici u Srbiji, Stefanović se obrušio na medije

Kategorija: Klix.ba

Vučić je na svom Twitter nalogu povodom karikature objavljene u vikend izdanju lista Danas objavio: Samo vi radite svoj posao! Otvaram autoput Obrenovac-Surčin 18. decembra! Živjela Srbija!“

Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović ocijenio je danas da su naslovna strana NIN-a i karikatura u listu Danas na kojima je u Vučića uperen snajper, „ozbiljna opomena“ i da to „u našem društvu ne bi smjelo biti dozvoljeno“.

Navodeći da je „monstruozna kampanja“ protiv Vučića počela „jako davno“, ministar je ocijenio da je ono što Danas i NIN objavljuju „čist kontinuitet medijske, uređivačke politike Milovana Brkića i tabloida“.

Vučić je ranije prokomentarisao, na sebi svojstven način, naslovnu stranu nedjeljnika NIN na kojem je jedan snajper uperen u njega. Vučić je rekao da se našao na meti jer ne dozvoljava da ga ucjenjuju.

Share This Post

Loading...