Objavljena imena svih žrtava iz HLADNJAČE SMRTI

Žrtve Vijetnam hladnjača smrtiFoto: privatna arhiva / RAS Srbija

Britanska policija objavila je danas imena 39 vijetnamskih državljana koji su tokom prošlog mjeseca pronađeni mrtvi u prikolici kamiona nedaleko od Londona i saopštila je da su u toku razgovori sa zvaničnim Hanojem o povratku tela.

– U pitanju je veoma važan proces i naš tim radi na pružanju odgovora zabrinutih porodica koje strahuju da su njihovi voljeni možda među onima čiji se tragičan put završio na našim obalama – rekao je policijski zvaničnik Tim Smit.

Vijetnamska policija potvrdila je juče da su sve osobe čija su tela pronađena u kamionu blizu Londona prošlog meseca državljani Vijetnama.

Iz vijetnamskog Ministarstva javne bezbednosti saopšteno je da su žrtve Vijetnamci iz šest vijetnamskih pokrajina.

U saopštenju se ističe da su u hladnjači pronađena tela stanovnika pokrajina Hajfong, Haj Ziong, Ngean, Ha Tin, Kvang Binj i Hue.

Među njiima su svi oni za koje su njihove porodice strahovale da su nastradali.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post

Loading...