Neum: Stigao dodatni novac za vaterpolsko plivalište

Općina Neum kreće u izgradnju vaterpolskog plivališta s tribinama na lokaciji stara „Pijaca“.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Dio projekta izgradnje vaterpolo plivališta realizira se i uz financijsku podršku Federalnog ministarstva kulture i sporta u iznosu 10.000 maraka doznačenih na osnovu provedenog Javnog poziva za dodjelu sredstava tekućih transfera za 2019. godinu – Transfer za sport od značaja za Federaciju BiH, Federalnog ministarstva kulture i sporta.

Pročitajte još

Postavljeno privremeno plivalište neumskim vaterpolistima

Izgradnjom i opremanjem vaterpolskog plivališta značajno će se poboljšati uvjeti za odigravanje vaterpolski utakmica i trening mladih vaterpolista, priopćeno je iz Općine Neum.

Ukupna izdvajanja Općine za dokumentaciju, nadzor i izgradnju plivališta iznose 120 tisuća maraka.

Tijekom srpnja na lokaciji novog plivališta postavljena je oprema za privremeno plivište. Neumski vaterpolisti trenutno koriste bazen jednog hotela za održavanje treninga.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar