Izvučeni parovi za malononogometni Božićni turnir u Mostaru

U prostorijama Hvidre grada Mostara su u ponedjeljak, 4. studenog izvučeni parovi Osnovnih škola za malononogometni Božićni turnir.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Prošlogodišnji finalisti turnira OŠ Ilije Jakovljevića i OŠ Petra Bakule nositelji su skupina.

Sustav natjecanja je osmišljen na način da svaka nogometna momčad igra sa svakim iz skupine. Prvoplasirane momčadi iz skupina idu izravno u poluzavršnicu turnira, a drugoplasirani i trećeplasirani po skupinama se međusobno križaju.

Utakmice se igraju 2 x 15 minuta u sportskoj dvorani na Bijelom brijegu. O datumu i satnici odigravanja utakmica voditelji će biti blagovremeno obaviješteni. Organizator navodi kako  će najuspješnije momčadi i pojedinci biti prigodno nagrađeni.

Turnir za osnovne škole i seniorski turnir otpočinju odigravanjem utakmica u ponedjeljak 11.studenog.

Ždrijebanje za seniorski dio turnira je zakazan u petak 8. studenog u 18 sati u prostorijama Udruge Hvidra grada Mostara, Ulica kralja Tomislava 29.

Prijave za turnir su još u tijeku, a zainteresirani se mogu prijaviti uz uplatu od 200 KM na telefone; 036 321 097 ili 063 409 323

Pročitajte više na: Bljesak Mostar