Autobus pun afrodizijaka za oba pola

Autobus pun afrodizijaka za oba pola

PREŠEVO – Carinici su juče na prelazu Preševo u saradnji s policijom spriječili pokušaj krijumčarenja oko sedam kilograma suplementa za poboljšanje seksualnog nagona, čija je vrijednost preko 7.000 evra.

Prekršaj je otkriven prilikom ulazne kontrole autobusa makedonskih registarskih oznaka, koji saobraća na relaciji Struga – Kopar.

Prilikom susreta s carinikom oba vozača i svih 34 putnika su rekli da nemaju ništa za prijavljivanje, osim ličnog prtljaga, ali je među putnim torbama u prtljažnom dijelu autobusa pronađen kartonski paket, za koji se kao vlasnik naknadno javio 37-godišnji makedonski državljanin.

U paketu je pronađeno 166 teglica od po 40 grama stimulativnog dijetetskog preparata turskog porijekla.

Putnik koji se javio kao vlasnik otkrivene robe, rekao je da ju je kupio u Tetovu s namjerom da je preproda u Italiji.

Prekršajni sud u Preševu je u hitnom postupku donio presudu kojom je makedonskom državljaninu izrečena novčana kazna od 856.000 dinara, koliko iznosi jednostruka vrijednost krijumčarene robe, dok su preparati trajno oduzeti i biće uništeni u skladu s propisima.

 

Pročitajte više na: Nezavisne Novine

Share This Post

Loading...