Bh. strongman stigao u Mostar

Predsjednik Sportskog saveza Grada Mostara Senad Kevelj, upriličio je prijem za bh. Strongman-a Nedžmina Ambeškovića, u prostorijama Sportskog saveza Grada Mostara i tom prilikom uručio sliku jednom od najjačih ljudi na svijetu .

Foto: Bljesak.info / Bh. strongman stigao u Mostar

Tekst članka se nastavlja ispod banera

“Pratimo vaše rezultate znamo što ste napravili u prethodnom razdoblju i znamo koliko su to značajni rezultati za vas osobno ali i za BiH. To su rezultati koji se ne prave svaki dan. Biti među prva tri u svijetu u nije mala stvar“, kazao je tom prilikom Kevelj.

Bh. strongman je na prestižnom takmičenju “Giants Live”, koje je održano u kultnoj Wembley areni u Londonu, osvojio treće mjesto u deadliftu.

Foto: Bljesak.info / Bh. strongman stigao u Mostar

Inače, Ambešković je rođen u Vlasenici. U Sarajevo je došao 1996., gdje je živio do 2011. godine. Posljednjih godina živi u Švedskoj, a Bosnu i Hercegovinu nije zaboravio i rado je promovira na svim natjecanjima.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post

Loading...