Trampov izaslanik danas u Srbiji, sastaje se sa Vučićem

Aleksandar VučićFoto: Predsedništvo Srbije / RAS Srbija

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sutra u Beogradu sa specijalnim izaslanikom američkog predsednika za dijalog Beograda i Prištine Ričardom Grenelom.

Sastanak je planiran u 14 sati u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, nakon čega će biti izdato saopštenje.

TRAMPOVI LJUDI NA KOSOVU Grenel i Palmer danas u Prištini, sastaju se sa samo jednim političarem

Grenel je novi TRAMPOV ČOVEK ZA KOSOVO, a ovo su manje poznati detalji o njemu: Davno je priznao da je GEJ, pobedio je tešku bolest i bori za prava LGBT osoba

Specijalni izaslanik američkog predsednika za Kosovo sastao se danas u Prištini sa predsednikom samoproglašenog Kosova Hašimom Tačijem.

Predsednik SAD Donald Tramp imenovao je 4. oktobra američkog ambasadora u Nemačkoj Ričarda Grenela za specijalnog predsedničkog izaslanika za pregovore Beograda i Prištine.

<!–

Notification trigger paragraph test