Danas u „Dnevnom avazu“ čitajte: Šta donosi Reformska agenda 2

„Dnevni avaz“, najtiražniji bh. politički dnevnik, u svom današnjem printanom izdanju ekskluzivno objavljuje šta donosi Reformska agenda 2 i koja su to četiri ključna poglavlja.

Saznajte i ko su ISIL-ovci koji uskoro stižu u BiH. Pročitajte dosije povratnika s ratišta.

Luksuzne jahte iz Viteza krasit će poznate Karibe, radi se o novom svjetskom podvigu Denisa Kraljevića iz firme „Derubis Yacht“, a o svemu možete čitati na 4. strani „Avaza“.

Saznajemo i koji Sirijac želi zgradu Doma penzionera u Sarajevu.

Kada će predsjednik i potpredsjednici FBiH dobiti trajnu adresu, istražili su naši novinari.

Reporter „Avaza“ proveo je dan s graničarima na istoku zemlje. S lica mjesta donosimo detalje njihove nadljudske borbe s migrantima.

Večeras se sprema spektakl na 35. i 35. spratu najljepše i najveće zgrade u regionu „Avaz Twist Toweru“. Performans će izvesti Memo Haljevac i Ena Azevedo, a sve o ovom događaju pročitajte u našem listu.

Kad nije u školi, Zeničanka Šefika Garanović zarađuje vozeći kamion, a naši novinari donose životnu priču i sahadžije iz Goražda. Dnevna zarada od dvije do tri KM Sakibu Ćurovcu bude dovoljna za kafu i novine.

Bili smo i na licu mjesta u jami Stranjani gdje smo zabilježili dramatične scene rudara koji se bore za svoja prava.

Zbog nelegalne gradnje na Hladivodama, načelnik Hadžibajrić zaustavio je radove i sankcionirao inspektore.

Novinari Crne hronike donose nove detalje monstruoznog ubistva mlade Mostarke Lane Bijedić.

Dragan Bjelogrlić „Žigosane u reketu“ doveo je u Sarajevo, a sve detalje saznajte u našem listu.

Sportska redakcija izvještava o „operaciji Finska“. Pročitajte šta su poručili iz tabora „Zmajeva“. Zanimljiva je i analiza o Edinu Džeko koji je među 10 najboljih fudbalera u ovoj sezoni Serije A.

Naslovna strana "Dnevnog avaza"

Pročitajte više na: Dnevni Avaz Vijesti