U Splitu oštećena dva vozila mađarskih registracijskih oznaka; pokušaj napada na Mađare

Tekst članka se nastavlja ispod banera

U srijedu oko 11 sati oštećena su dva stakla na parkiranom praznom kombiju mađarskih registracijskih oznaka, a popodne je nekoliko osoba pokušalo napasti dvije osobe za koje se pretpostavlja da su mađarski navijači, izvijestila je splitska policija.

Policija je izvijestila da je u tijeku kriminalističko istraživanje nad tri osobe koje se dovode u vezu s oštećenim kombijem u ulici Pod Kosom. 

Također je izvijestila da su danas u 14,50 sati u Ulici slobode u Splitu „policijski službenici uočili incident u kojem je nekoliko osoba pokušalo napasti dvije osobe za koje se pretpostavlja da se radi o mađarskim navijačima“. Nitko nije ozlijeđen.

Brzom intervencijom policijskih službenika uhićene su dvije osobe koje se dovode s tim u vezu. Privedene su u službene prostorije i nad njima se provodi kriminalističko istraživanje.

Izgredi su se dogodili uoči sutrašnje nogometne utakmice Hrvatska – Mađarska na Poljudu.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post