Bajka o sreći u Lutkarskom kazalištu

U Lutkarskom kazalištu Mostar u subotu 12. listopada u 11 sati  igrat će se predstava Bajka o sreći.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Ova predstava je na 18. LUTFEST u Sarajevu 2017. godine dobila specijalnu nagradu za njegovanje teatra za najmlađe gledatelje.

Veseli poljodjelac Vedran uživa na imanju sa svojom muzikalnom pratnjom prijatelja – životinja koje su sve, samo ne obične. One znaju i vole plesati i pjevati. Vedran ih u neopreznom zanosu pri kratkom doticaju s nepoznatim svijetom mijenja za nežive predmete, te na kraju ostaje sam i izoliran. Neveseli Vedran krenut će prvi put prema velikom svijetu kako bi ponovno zadobio naklonost svojih prijatelja. Zahvaljujući ovom obliku žrtve, na kraju će i uspjeti.

Ulaznice se mogu kupiti na blagajni Lutkarskog kazališta Mostar s početkom prodaje jedan sat prije početka predstave. Cijena ulaznice je 3,00 KM.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post