Sajam kreativaca 5. i 6. oktobra u Delta Planetu

Sajam kreativaca 5. i 6. oktobra u Delta Planetu

Udruženje kreativaca Kre Art u saradnji sa tržnim centrom Delta Planet prvi put organizuje jesenji market. Vrijeme održavanja ovog atraktivnog događaja je 05. i 06. oktobar u trajanju od 10 do 22 časa.

Umjetnici, dizajneri, stilisti i kreativci iz Banjaluke i drugih gradova spremaju Vam jedinstvene interesantne ručno rađene proizvode različitim tehnikama. Na marketu možete naći sve od predmeta za vaš dom, modnih detalja, igračaka, prirodne kozmetike, ukrasa i mnogih drugih unikatnih proizvoda.

Za  posjetioce spremaju brojna iznenađenja. Na sajmu će biti umjetnica koja oslikava vaše tijelo posebnom Henna art tehnikom, a za najmlađe spremaju maštovite radionice sa stručnim osobljem i oslikavanje lica face painting tehnikom.

„Pozivamo sve ljubitelje neobičnih i unikatnih proizvoda da nas posjete u Delta Planetu 5. i 6. oktobra i pronađu jedinstvene poklone za sebe i svoje najdraže“, navode organizatori, koji garantuje dobro rapoloženje za sve koji ih posjete.

 

 

Pročitajte više na: Nezavisne Novine

Share This Post