Potrebna pomoć dobrih ljudi: Ana iz Drvara ostala nepokretna nakon što ju je ranio policajac

Kategorija: Klix.ba

Ani je povrijeđen jedanaesti pršljen, za liječenje joj mjesečno treba između 2.000 i 3.000 KM koje nema. Živi u jednosobnom stanu sa sinom, bratom i majkom koja jedina radi i izdržava porodicu.

Humanitarnu akciju pokrenula je Omladinska organizacija „Drvar“. Za korisnike mobilne mreže m:tel u funkciji je humanitarni broj telefona 1415. Pozivom u periodu od 1.10. do 31.10. donirate 1 KM za Anino liječenje.

„Pomozimo Ani da ponovo stane na svoje noge i nastavi koračati kroz život sa svojim sinom“, poručuju iz Omladinske organizacije „Drvar“.

Podsjetimo, Kantonalni sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv Stevana Srdića kojeg se tereti za krivično djelo pokušaja ubistva, koji je ranio Anu pucajući iz službenog pištolja svog kolege nakon što je konzumirao alkohol.

Ukoliko želite pomoći Ani na neki drugi način, kontaktirajte Omladinsku organizaciju „Drvar“ putem Facebook Pagea.

Share This Post