Lančani sudar kod Zvornika, šest osoba povređeno

Policija-uvidjaj-nocna-01Foto: Dejan Božić / RAS Srbija

Šest osoba povređeno je u lančanom sudaru koji se sinoć dogodio na magistralnom putu Zvornik-Bijeljina u mestu Tršići kod Zvornika, potvrđeno je za Srpskainfo.

Nesreća se dogodila oko 22.15 časova kada su se sudarili “golf” koji je vozila A. S. (19) iz Zvornika, zatim “pežo” kojim je upravljao N. M. (19) iz Zvornika i “tiguan” za čijim volanom je bio H. V. (25) takođe iz Zvronika.

– Tom prilikom povređena je A. S. kao i F. J. i dve maloljetne osobe koje se u bile sa njom u auto, te N. M. i još jedna maloletna osoba koja je bilo u “pežou” – rekao je za Srpskainfo portparol PU Zvornik Miljan Bobar.

On je dodao je svim povređenim pomoć ukazana u Bolnici Zvornik, a da je na mestu nesreće obavljen uviđaj.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

Share This Post