Gužve na Autokomandi, oko Beogradskog sajma i na auto- putu

AutokomandaFoto: Naxi kamere / screenshot

Još jedno radno jutro u Beogradu protiče bez saobraćajnih gužvi i većih zadržavanja, jedino se veća frekvencija vozila beleži na auto- putu na Novom Beogradu, na Autokomandi i na potezu kod Beogradskog sajma, javljaju taksisti.

– Ovoga jutra saobraćaj na beogradskim ulicama je umerenog intenziteta, a više vozila prisutno je na auto- putu na Novom Beogradu u oba pravca, takođe na Autokomandi u pravcu kružnog toka Slavija i na deonici od Banovog Brda ka Beogradskom sajmu – kažu za „Blic“ iz Žutog taksija.

Uobičajen jutarnji špic na auto- putu na  Novom BeograduFoto: Naxi kamere / screenshot
Uobičajen jutarnji špic na auto- putu na Novom Beogradu

Oni dodaju da je veći protok vozila i iz pravca Terazijskog tunela ka Trgu Nikole Pašića, dok se na prestoničkim mostovima veći intenzitet saobraćaja beleži jedino na Pančevačkom mostu u smeru ka gradu.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post