„UTVRDITI KO STOJI IZA INCIDENTATA“ Kitarović osudila pretnje Miloradu Pupovcu

Kolinda Grabar Kitarović

Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović osudila je danas pretnje lideru SDŠ-a Miloradu Pupovcu, ispisane na ulazu u njegovo rodno selo Ceranje Donje, a od policije zatražila da utvrdi ko stoji iza poslednjih incidenata.

– Osuđujem svaki govor mržnje, a od policije tražim da istraži i utvrdi ko i zašto stoji iza poslednjih incidenata – poručila je kratko Grabar Kitarović, prenosi Hina.

NOVA PROVOKACIJA Preteći grafiti i plakati na ulazu u rodno selo Milorada Pupovca

Uklonjeni uvredljivi grafiti u rodnom selu Milorada Pupovca

Policijska uprava u Zadru dobila je u ponedeljak ujutro dojavu da su na putu na ulazu u selo Ceranje Donje ispisani uvredljivi grafiti.

Preko ploče s imenom sela ispisan je grafit “Ubi Srbina“, a u blizini table na jednom stubu je bio zalepljen plakat sa Pupovčevom fotografijom i tekstom: „Teror velikosrpskoga ludaka nad celom Hrvatskom posledica je bolesne Plenkovićeve politike isterivanja ekstremizma, klerofašizma i nacionalizma iz HDZ-a i Hrvatske“.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post