TRAGIČAN ISHOD UDESA Motorista iz Banjaluke preminuo nakon sudara sa „pasatom“

Motor nesreca BanjalukaFoto: privatna arhiva / RAS Srbija

Borko Ć. (38) poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 17 časova u banjalučkom naselju Lazarevo, u Bulevaru Milutina Milankovića.

U nesreći su učestvovali motor i automobil.

Kako su očevici ranije rekli, motociklistu je sa mesta nesreće odvezlo vozilo Hitne pomoći. Nezvanično saznajemo da je “pasat” izleteo, te da je vozač motora udario u vozilo, piše Srpskainfo.

TEŽAK UDES U BANJALUCI Sudar motora i automobila, jednu osobu odvezla Hitna pomoć

U Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka su rekli da je poginuli upravljao motociklom „beverli 500“, te da je u nesreći učestvovao i automobil „pasat“, koji je vozio Zoran Bajić (57) iz Banjaluke.

Uviđaj je obavila dežurni tužilac Biljana Marković, koja je naložila preduzimanje svih mera i radnji radi utvrđivanja okolnosti saobraćajne nesreće. Naložena je i obdukcija tela poginulog.

<!–

Notification trigger paragraph test