HAPŠENJE U BORU Policija privela dve osobe nakon pronalaska 24 KILOGRAMA EKSPLOZIVA

hapšenje čedo kalić bratanaac safeta kalića

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova – Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, uhapsili su u Boru Lj. J. (41) i E. I. (38) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija, saopštio je MUP Srbije.

„Prilikom pretresa stanova i drugih prostorija koje koriste osumnjičeni, policija je kod Lj. J. pronašla 24 kilograma eksploziva, a kod E. I. 600 grama eksploziva i 23 komada elektrodetonatorskih kapisli“, precizirano je u saopštenju.

Pročitajte još…

„TO MI JE SUVENIR“ Obezbeđenje ostalo u šoku kada je na skeneru videlo šta je putnik pokušao da unese u avion (FOTO)

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post