Bagerom probili vodovodnu cev, voda letela 10 metara u vis (VIDEO)

Foto: Aleksandar Stojanovic/Facebook screenshot / RAS Srbija

Prilikom izvođenja radova u blizini Ugostiteljsko-trgovinsko-turističke škole radnici jedne građevinske firme su probili vodovodnu cev što je dovelo do prekida vodosnabdevanja ili do zamućenja vode u pojedinim delovima Starčevice ili Obilićeva, saopšteno je iz gradskog Vodovoda.

– U pitanju je kvar na magistralnom cevovodu u Bulevaru vojvode Stepe Stepanovića, izazvanog radom trećeg lica – rekli su u ovom preduzeću, piše Srpskainfo.

Dodali su da je u toku sanacija kvara i napomenuli da za vreme izvođenja radova može doći do smanjenja pritiska u vodosnabdevanju.

FB Video

– Ekipe Vodovoda su angažovane na sanaciji kvara i ispiranju mreže. Kada dođe do normalizacije vodosnabdevanja isporučena voda će biti za upotrebu, zato što sadrži rezidual dezinfekcionog sredstva koji obezbeđuje kvalitet i onemogućava reinfekciju vode na mreži. Završetak radova i normalizacija vodosnabdevanja očekuju se do kraja dana. Mole se potrošači za razumevanje – saopšteno je iz Vodovoda.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post