Poginuo poznati srbijanski reper Gru

Slavni srbijanski reper Dalibor Andonov Gru poginuo je u ponedjeljak u 15:20 sati. On je stradao na kajtingu kod Nautičkog kluba Zemun, pošto je upao u vodu, potvrđeno je za ‘Telegraf’.

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Njega su prijatelji izvukli iz vode, pozvana je Hitna pomoć, ali liječnici su samo mogli konstatirati smrt. Kako saznaje ‘Telegraf’, on je u kajtingu bio veoma iskusan i gotovo čitavu letnju sezonu provodio na Adi Bojani.

Dalibor Andonov je rođen 8. ožujka 1973. godine u Dimitrovgradu iz kojeg se kasnije preselio u Pančevo, a poslije toga u Beograd.

Video: Gru feat. Ajs Nigrutin – I dalje me žele

Upravo je u Beogradu završio mašinsku školu, ali ubrzo je shvatio kako je njegova sudbina pjevanje. Glazbom se počeo baviti odmah nakon srednje škole. Neko je vrijeme trenirao vaterpolo. U slobodno vrijeme je volio skijati i igrati košarku.

Sa pjesmom ‘Biću tu’ je postao najpopularniji reper 1996. godine. Otac je dvojice sinova.

Pročitajte više na: Bljesak Mostar

Share This Post