TELO NESTALE DEVOJKE NAĐENO U KANALU Policija sumnja da je svirepo ubistvo u Nikšiću počinio MALOLETNIK

Foto: Blic / RAS Srbija

Nikšićka policija uhapsila je maloletnika (16) osumnjičenog da je ubio osamnaetogodišnju devojku K. R. iz Nikšića čije beživotno telo je sinoć pronađeno u kanalu bez vode, iza brane kod jezera Krupac, saznaju „Vijesti“ nezvanično. 

Prema informacijama, danas će Uprava policije organizovati pres konferenciju na kojoj će saopštiti detalje. 

TRAGEDIJA KOD NIKŠIĆA Kod jezera Krupac pronađeno telo nestale tinejdžerke

„Vijestima“ je ranije potvrđeno da je devojka nestala u četvrtak, a nestanak je prijavila njena majka.

Prema nezvaničnim informacijama, telo je pronađeno u topoloma bilo je okrenuto licem ka zemlji, a na potiljku devojke vidljiva je povreda i tragovi krvi, zbog čega je policija i ispitivala mogućnost nasilne smrti.

<!–

Notification trigger paragraph test

–>

View more here: Blic Vesti

Share This Post