Пријем за вуковце основних школа и најуспјешније ученике на такмичењима

14.06.2019. године

Традиционаллни пријем који градоначелник Зворника Зоран Стевановић организује дуги низ година за најбоље ученике окупио је данас у великој сали Градске управе 24 вуковца и ђака  генерација основних школа и 55 најуспјешнијих ученика основних и средњих школа на републичким и регионалним такмичењима.

– Нама у Градској управи и мени лично данас је велики и лијеп дан јер се дружим са оним најбољим што наш град има. Ви сте кроз досадашње образовање показали да сте изузетан потенцијал и ви сте на најбољи начин одговорили на ваше школске обавезе и ваннаставне активности. Честитам вама, вашим родитељима, наставницима, директорима школа, на постигнутим резултатима. Желим вам да наставите са озбиљним и посвећеним радом и да постижете најбоље резултате на свим нивоима, али немојте никада заборавити свој град ма гдје да вас живот одведе и помажите увијек његов развој – поручио је градоначелник.

Као и претходних година, градоначелник је наградио вуковце основце, ученике генерација и најуспјешније ученика основних и средњих школа на републичким и регионалним такмичењима за шта је из градског буџета издвојено око 8.500 КМ. Награђене су и  школе које су освајале награде у екипним спортовима за шта је издвојено око 3.500 КМ.