Градоначелник уприличио пријем за новинаре поводом Дана града

Датум: 20.05.2019. године

Зворнички новинари и сниматељи данас су, поводом обиљежавања Дана града,  традиционално били гости код градоначелника Зворника Зорана Стевановића.

И ову прилику градоначелник је искористио да им се захвали на професионалном раду и објективном извјештавању.

– Ви доприносите да се о ономе што се дешава и ради у нашем граду чује и зна и изван простора Зворника. Ви сте учинили значајан корак на афирмацији Зворника и Зворничана и дешавања на овим просторима и зато смо вам, Градска управа и ми који обнашамо значајне функције, неизмјерно захвални на послу који обављате – поручио је Стевановић.

Он је истакао да је сарадња коју Градска управа има са новинарима и њиховим редакцијама изузетно добра, а са тим су се сложили и новинари који су се захвалили на данашњем пријему.

Градоначелник Стевановић је овом приликом новинарима и сниматељима уручио пригодне поклоне.