Пријем за стријелце противградне заштите

Датум: 20.05.2019. године

Градоначелник Зворника Зоран Стевановић организовао је данас пријем за десет стријелаца противградне заштите који дејствују на територији града Зворника.

Он је овом приликом рекао да је посао који стријелци раде веома одговоран и важан.

– Од како смо успоставили систем противградне заштите, више од десет година, спријечено је или умањено много штете на усјевима и материјалним добрима. Стријелци много чине својим радом и ангажовањем за нашу средину. Хвала вам што успјешно обављате врло озбиљан посао, а на свеопште добро свих људи који живе на овим просторима. Убудуће желим вам мање посла и да наша сарадња буде добра као и до сада – рекао је градоначелник.

Гордана Симанић из Доњег Локања која десет година ради као стријелац, истакла је да то није тежак посао, али да је одговоран.

– Драго нам је да нас градоначелник сваке године поводом Дана града позове на пријем и хвала му на томе. Ми ћемо и убудуће радити одговорно, као и до сада – рекла је Симанић.

Градоначелник је по традицији уручио пригодне поклоне стријелцима.