Новогодишње украшавање града

Зворник, 04.12.2017. године

У нашем граду при крају је постављање новогодишњег накита који ће засијати вечерас и тај празнични амбијент у градским улицама задржаће се до краја јануара.

По ријечима замјеника градоначелника Зворника Бојана Ивановића, ове године купљени су и нови украси за шта је из градског буџета издвојено око 6.000 КМ.

Новогодишњи накит биће постављен у улици Светог Саве, Карађорђевој улици, у дијелу око Моста Краља Александра Првог Карађорђевића и у градском парку.

– Кићење града почело је у суботу и биће завршено данас. За ту сврху искористићемо постојећи накит и овај који смо купили ове године. У улицама Светог Саве и Карађорђева биће постављени лед „метеори“, а такође ће и парк бити обогаћен новим украсима – рекао је Ивановић.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter