Подјела пакета за кориснике народне кухиње

Датум: 20.104.2017. године
САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

У оквиру Народне кухиње, пројекта Градске управе Зворник, данас ће почети друга подјела пакета са основним животним намирницама за 220 корисника од којих су 170  корисници сталне социјалне помоћи, 30 су корисници алтернативног смјештаја у Каракају и 20 су породице слабијег материјалног стања.

Корисници који живе на подручју града и у Каракају пакете могу преузети у просторијама Градске организације Црвеног крста, а за све остале биће организована достава пакета на кућне адресе.

Пакети чија величина зависи од броја чланова породице садрже брашно, уље, шећер, пасуљ, кромпир, рижу, со, макароне, џем, зачин, детерџент, течност за посуђе и сапун.

Укупна средства у буџету Града Зворник предвиђена за финансирање Народне кухиње у 2017. години су 30.000 КМ.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter