ПРВИ ДАН ШКОЛЕ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ

Зворник, 04.09.2017.

Прво овогодишње школско звоно у ОШ „Свети Сава“ у Зворнику дочекало је 1357 ђака, од чега 150 првачића заједно са градоначелником града Зворник Зораном Стевановићем.

Градоначелник Стевановић дружио се са три разреда првака у првој смјени и подијелио им поклоне, које је Градска управа Зворник спремила за свих 425 ђака првака на подручју града.

Настава у овој школи почела је у понедељак, 04. септембра 2017. године, због радова на вањском уређењу зграде школе које је у току. Пројекат вриједан 1,6 милиона КМ финансиран од стране Свјетске банке реализује Министарство за просторно уређење, грађевинарство и екологију РС.Од 30 јавних зграда, у Зворнику су уз подршку Градске управе изабрана два пројекта, Општа болница и ОШ „Свети Сава“.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter