Међународни дан младих – омладински активизам уз подршку локалних власти

A manja

Зворник, 11.08.2017.

Поводом 12.августа Међународног дана младих, Бојан Ивановић, замјеник градоначелника Зворника разговарао је данас са представницима омладинских организација из регије Бирач о омладинском активизму.

„Градска управа је одувијек пружала подршку младима и ми ћемо врло радо бити домаћини Сусрета младих Републике Српске. Уједно, кроз наш редован рад ми подржавамо невладин сектор и тиме помажемо младим људима да унаприједе своје капацитете и буду конкурентни на тржишту рада,“ истакао је Бојан Ивановић, замјеник градоначелника.

Представници омладинских савјета из Зворника, Милића и Власенице, предвођени Драганом Спасић, чланицом управног одбора Омладинског савјета Републике Српске и предсједницом Омладинског савјета Зворник изразили су задовољство досадашњом подршком коју су добили од градске управе града Зворник, који је уједно и центар регије Бирач.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0