Зворнички пољопривредници посјетили сајам у Новом Саду

20170516_114441-0000

Зворник, 17.05.2017. године

У  организацији Одјељења за привреду, развој, пољопривреду и друштвене дјелатности Градске управе Зворник 50 пољопривредних произвођача са подручја града Зворника посјетило је 84. Међународни пољопривредни сајам у Новом Саду који се одржава од 13. до 19. маја.

Поред подстицајних мјера, савјетодавне подршке и организовања едукативних предавања, ова традиционална посјета је још један вид подршке коју пољопривредницима пружа Градска управа Зворник.

Утисци зворничких пољопривредника  су више него позитивни и они сматрају да се оваква пракса треба наставити и у наредном периоду, јер је идеална прилика да се упознају са савременим трендовима и најновијим технологијама у пољопривредној производњи.

Цјелодневна посјета зворничких пољопривредника Међународном пољопривредном сајму у Новом Саду реализована је 16. маја.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0