Инвестициони потенцијали Зворника представљени у Београду

20170317_113249_resized-00

Датум: 17.03.2017. године
САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ

У оквиру иницијативе „Србија Српској“ која је усмјерена на обезбјеђивање подршке Владе Републике Србије општинама и градовима у источном дијелу Републике Српске, јуче је одржан бизнис форум „Дани Српске у Привредној комори Србије“  на коме је промовисано девет јединица локалне самоуправе из овог дијела Републике Српске.

Том приликом градоначелник Зворника Зоран Стевановић представио је инвестиционе потенцијале града Зворника, стављајући фокус на Пословну зону Јадар и Инжињеринг.

Остварени су и први контакти са привредницима и договорени даљи кораци у оквиру иницијативе.

Стевановић је оцијенио да су овакви догађаји изузетно важни, те да је један од приоритетних задатака Градa Зворникa, од првог дана његовог доласка на мјесто начелника, односно градоначелника Зворника, управо стварање услова и привлачење инвеститора у Зворник.

Бизнис форум „Дани Српске у Привредној комори Србије“ организован је од стране Привредне коморе Србије и Привредне коморе Републике Српске.

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0